Dikke pret met de kerstman en ‘Minute to win it’
HO HO HO
Ook zonder een witte kerst was het kerstdiner van de Corvers een goede start van de kerstvakantie. Iedereen kwam in zijn mooiste kleding binnen wandelen en na een plaatsje aan de tafel gevonden te hebben kon de avond beginnen!
Lekker smikkelen van het lopend buffet, veel te veel was er om al die buikjes te vullen! Alle kinderen genoten en aten hun buikjes vol, zelf de coaches konden er wat van!
Na deze lekkere maaltijd en een paar drankjes was het tijd voor het grote spel; minute to win it. De groep werd verdeeld in teams en het was dolle pret! Er werd gelachen, geklapt en natuurlijk werden er punten gewonnen!
Even een pauze om een ijsje te eten en de Kerstman een hand te geven.
De spelletjes hervatten zich weer en het werd een dolle avond. Uiteindelijk waren de winnaars team 2 onder leiding van Bram en Sharon!
Na een gezellige avond werd er nog lang nagenoten en nagepraat!
Wij hopen dat jullie ook genoten hebben en dat volgend jaar net zo’n schitterende kerst wordt, met wat sneeuw!
Nieuwsgierig naar de foto’s? Check even de Corvers Facebook pagina!
Lizet & Mitchel

